Updated  23/Jan/18 21:03  
         Rink  1           Rink  2           Rink  3           Rink  4           Rink  5           Rink  6     
28
Jan
18
 
Sun
10:00            
12:00            
14:00            
16:00            
18:00 Sunday E Mixed Triples
J Smith
v
Geoff Sanderson
  Sunday E Mixed Triples
M Elliott
v
J Ward
Sunday E Mixed Triples
A Flynn
v
A Goodhand
Sunday E Mixed Triples
M Sparrow
v
J Harris
Sunday E Mixed Triples
D Goodley
v
G Reeve
20:00            
29
Jan
18
 
Mon
10:30 Monday M Mens Triples
K Holmes
v
K Scott-Greenard
Monday M Mens Triples
M Sparrow
v
K Brown
Monday M Mens Triples
M Harris
v
J Chegwidden
Monday M Mens Triples
A Middleton
v
R Andrews
Monday M Mens Triples
P Evans
v
B Stubbs
Monday M Mens Triples
J Marshall
v
P Beales
12:30            
14:30 Crowson       Tibbenham  
16:30           Ward
18:30   Monday E Mens Triples Div 2
R Andrews
v
C Starkings
Monday E Mens Triples Div 2
S Goodley
v
Gino Gallant
Monday E Mens Triples Div 2
K Scott-Greenard
v
P Pitchers
Monday E Mens Triples Div 2
M Gill
v
M Hart
Monday E Mens Triples Div 2
T Armes
v
R Carr
20:30   Monday E Mens Triples Div 1
G Tubby
v
J Sparrow
Monday E Mens Triples Div 1
J Howlett
v
D Cole
Monday E Mens Triples Div 1
M Elliott
v
W Willimott
Monday E Mens Triples Div 1
B Wymer
v
R Meeks
 
30
Jan
18
 
Tue
10:30 Tuesday M Mixed Triples
R Reynolds
v
J Chegwidden
Tuesday M Mixed Triples
R Pyzer
v
E Land
Tuesday M Mixed Triples
Val Le Picq
v
D Wise
Tuesday M Mixed Triples
R Brooks
v
D Wooden
Tuesday M Mixed Triples
John Baldry
v
K Scott-Greenard
 
12:30 Oulds Oulds Mortimer Mortimer Chegwidden Chegwidden
14:30 Tues A Mens Triples
J Forder
v
P Beales
Tues A Mens Triples
C Starkings
v
I Southam
Tues A Mens Triples
G Atkinson
v
R White
Tues A Mens Triples
D Goodley
v
I Baker
Tues A Mens Triples
B Forder
v
J Lettice
Tues A Mens Triples
K Adey
v
J Baldry
16:30     Tues Draw Lge Tues Draw Lge Tues Draw Lge Tues Draw Lge
18:30            
20:30     Tues E Ladies League
P Dickinson
v
J Smith
Tues E Ladies League
E Land
v
M Morton
Tues E Ladies League
G Reeve
v
R Yaxley
Tues E Ladies League
L Barber
v
S Lettice
31
Jan
18
 
Wed
10:30 Wed M Mens Triples
K Brown
v
K Hunt
Wed M Mens Triples
R Andrews
v
K Holmes
Wed M Mens Triples
I Southam
v
I Baker
Wed M Mens Triples
M Crow
v
T Batchelor
Wed M Mens Triples
K Scott-Greenard
v
Roger Jarvis
Wed M Mens Triples
B Stubbs
v
C Ellis
12:30 Wed L Mixed Triples
V LePicq
v
B Hearn
Wed L Mixed Triples
K Scott-Greenard
v
John Baldry
Wed L Mixed Triples
J Chegwidden
v
L Grimes
Wed L Mixed Triples
B Hasler
v
R Brooks
A Nelson Wed L Mixed Triples
M Lovett
v
G Mason
14:30   Wed A Mens Pairs
R Church
v
R Pyzer
Wed A Mens Pairs
J Chegwidden
v
J Lettice
Wed A Mens Pairs
D Jones
v
B Westley
Wed A Mens Pairs
P Pitchers
v
M Askham
Wed A Mens Pairs
R Carr
v
R Oakley
16:30 Wednesday A Ladies Pairs
E Land
v
S Moore
Wednesday A Ladies Pairs
L Barber
v
M Rowsell
    Wednesday A Ladies Pairs
J Ward
v
K Scott-Greenard
Wednesday A Ladies Pairs
M Haylett
v
P Dickinson
18:30     Wednesday E Double Triples
M Elliott
v
S Goodley
Wednesday E Double Triples
M Elliott -B
v
S Goodley -B
Wednesday E Double Triples
G Tubby
v
D Edwards
Wednesday E Double Triples
G Tubby -B
v
D Edwards -B
20:30            
01
Feb
18
 
Thu
10:30   D Guy Thursday Mixed Pairs Div 2
B Hipgrave
v
S Elliott
Thursday Mixed Pairs Div 2
W Woolaston
v
Jean Gower
Thursday Mixed Pairs Div 2
M Wicks
v
A Drury
Thursday Mixed Pairs Div 2
M Shields
v
V Le Picq
12:30     Thursday Mixed Pairs Div 1
J Kirby
v
J Saunders
Thursday Mixed Pairs Div 1
K Adey
v
K Scott-Greenard
Thursday Mixed Pairs Div 1
P Downes
v
I Baker
Thursday Mixed Pairs Div 1
R Oakley
v
A Nelson
14:30 Drive Drive Drive Drive Drive Drive
16:30            
18:30            
20:30   Thursday E Mixed Fours
R Meeks
v
A Flynn
Thursday E Mixed Fours
G Xuereb
v
S Siely
Thursday E Mixed Fours
T Goodley
v
S Faircloth
Thursday E Mixed Fours
J High
v
D Goodley
Thursday E Mixed Fours
G Haylett
v
D Noble
02
Feb
18
 
Fri
10:30 Friday M Mens Triples
K Hunt
v
I Baker
Friday M Mens Triples
C Meechan
v
K Scott-Greenard
Friday M Mens Triples
R Andrews
v
R White
Friday M Mens Triples
P Evans
v
A Middleton
Friday M Mens Triples
J Chegwidden
v
B Durrant
Friday M Mens Triples
B Stubbs
v
J Marshall
12:30 Friday L Mixed Triples
Pauline Lewis
v
Gerry Mason
Friday L Mixed Triples
K Scott-Greenard
v
M Shields
Friday L Mixed Triples
L Grimes
v
D Jones
Friday L Mixed Triples
A Drury
v
J Forder
   
14:30   La A v Nth Wal La A v Nth Wal La A v Nth Wal La A v Nth Wal  
16:30 Junior Club Junior Club Junior Club Junior Club Junior Club Junior Club
18:30 Fri E Mens Triples Div 2
M Crow
v
R Meeks
Fri E Mens Triples Div 2
C Starkings
v
S Brister
    Fri E Mens Triples Div 2
B West
v
C Rose
Fri E Mens Triples Div 2
R Carr
v
M Clayton
20:30 Friday E Mens Triples Div 1
R Andrews
v
B Grint
Friday E Mens Triples Div 1
M Askham
v
R Oakley
    Friday E Mens Triples Div 1
K Scott-Greenard
v
M Elliott
Friday E Mens Triples Div 1
R White
v
B Wymer
03
Feb
18
 
Sat
10:15            
12:15   La B v Shot La B v Shot La B v Shot La B v Shot  
14:30   B v Shot B v Shot   B v Shot B v Shot
16:30   B v Shot B v Shot   B v Shot B v Shot
18:30     Saturday Australian Pairs
John Mann
v
Brian Hearn
Saturday Australian Pairs
Sharon Wilson
v
Jean Gower
Saturday Australian Pairs
Geoff Sanderson
v
A Goodhand
Saturday Australian Pairs
Val Le Picq
v
Colin Giles
20:30            
To make casual rink bookings please contact the club