Updated  23/Jan/18 21:03  
         Rink  1           Rink  2           Rink  3           Rink  4           Rink  5           Rink  6     
04
Feb
18
 
Sun
10:00            
12:00            
14:00            
16:00            
18:00   Sunday E Mixed Triples
S Siely
v
Geoff Sanderson
Sunday E Mixed Triples
G Reeve
v
M Elliott
Sunday E Mixed Triples
D Goodley
v
J Harris
Sunday E Mixed Triples
A Flynn
v
J Ward
Sunday E Mixed Triples
J Smith
v
M Sparrow
20:00            
05
Feb
18
 
Mon
10:30 Monday M Mens Triples
M Harris
v
A Middleton
Monday M Mens Triples
R Pyzer
v
K Scott-Greenard
Monday M Mens Triples
R Andrews
v
P Evans
Monday M Mens Triples
M Lovett
v
P Beales
Monday M Mens Triples
J Chegwidden
v
K Brown
Monday M Mens Triples
J Marshall
v
M Sparrow
12:30            
14:30 Crowson       Tibbenham  
16:30           Ward
18:30 Monday E Mens Triples Div 1
D Cole
v
Paul Randall
Monday E Mens Triples Div 1
G Tubby
v
R Meeks
Monday E Mens Triples Div 1
J Sparrow
v
M Elliott
  Monday E Mens Triples Div 1
W Willimott
v
B Wymer
 
20:30 Monday E Mens Triples Div 2
T Armes
v
R Monument
Monday E Mens Triples Div 2
Gino Gallant
v
R Andrews
Monday E Mens Triples Div 2
K Scott-Greenard
v
S Goodley
Monday E Mens Triples Div 2
R Carr
v
M Gill
Monday E Mens Triples Div 2
C Starkings
v
P Pitchers
 
06
Feb
18
 
Tue
10:30 Tuesday M Mixed Triples
D Wooden
v
E Land
Tuesday M Mixed Triples
J Chegwidden
v
G Haylett
Tuesday M Mixed Triples
R Pyzer
v
John Baldry
Tuesday M Mixed Triples
R Reynolds
v
D Wise
  Tuesday M Mixed Triples
K Scott-Greenard
v
Val Le Picq
12:30 Oulds Oulds Mortimer Mortimer Chegwidden Chegwidden
14:30 Tues A Mens Triples
B Forder
v
G Atkinson
Tues A Mens Triples
K Adey
v
R White
Tues A Mens Triples
J Baldry
v
P Beales
Tues A Mens Triples
J Forder
v
J Lettice
Tues A Mens Triples
D Goodley
v
C Starkings
Tues A Mens Triples
C Meechan
v
I Southam
16:30     Tues Draw Lge Tues Draw Lge Tues Draw Lge Tues Draw Lge
18:30 Tues E Ladies League
S Lettice
v
P Dickinson
Tues E Ladies League
G Reeve
v
E Land
Tues E Ladies League
B Meeks
v
M Morton
Tues E Ladies League
R Yaxley
v
L Barber
   
20:30            
07
Feb
18
 
Wed
10:30 Wed M Mens Triples
P Evans
v
B Stubbs
Wed M Mens Triples
K Hunt
v
C Ellis
Wed M Mens Triples
Roger Jarvis
v
J Chegwidden
Wed M Mens Triples
K Holmes
v
M Crow
Wed M Mens Triples
I Southam
v
K Scott-Greenard
Wed M Mens Triples
K Brown
v
R Andrews
12:30 Wed L Mixed Triples
G Mason
v
R Brooks
Wed L Mixed Triples
B Hasler
v
V LePicq
Wed L Mixed Triples
John Baldry
v
J Chegwidden
Wed L Mixed Triples
K Scott-Greenard
v
B Hearn
A Nelson Wed L Mixed Triples
L Grimes
v
M Lovett
14:30 Wed A Mens Pairs
B Westley
v
J Chegwidden
Wed A Mens Pairs
R Carr
v
M Askham
Wed A Mens Pairs
D Jones
v
R Church
Wed A Mens Pairs
P Pitchers
v
J Lettice
Wed A Mens Pairs
R Oakley
v
R Pyzer
 
16:30     Wednesday A Ladies Pairs
L Barber
v
J Ward
Wednesday A Ladies Pairs
S Moore
v
M Haylett
Wednesday A Ladies Pairs
P Dickinson
v
E Land
Wednesday A Ladies Pairs
K Scott-Greenard
v
M Rowsell
18:30 Wednesday E Double Triples
D Cole
v
R Meeks
Wednesday E Double Triples
D Cole -B
v
R Meeks -B
    Wednesday E Double Triples
C Rose
v
S Goodley
Wednesday E Double Triples
C Rose -B
v
S Goodley -B
20:30            
08
Feb
18
 
Thu
10:30 Thursday Mixed Pairs Div 1
K Scott-Greenard
v
R Oakley
Thursday Mixed Pairs Div 1
I Baker
v
Jeffrey Chegwidden
Thursday Mixed Pairs Div 1
P Downes
v
J Saunders
Thursday Mixed Pairs Div 1
J Kirby
v
A Nelson
D Guy  
12:30 Thursday Mixed Pairs Div 2
A Drury
v
C Goodhand
Thursday Mixed Pairs Div 2
Jean Gower
v
V Le Picq
Thursday Mixed Pairs Div 2
M Wicks
v
B Hipgrave
Thursday Mixed Pairs Div 2
S Elliott
v
M Shields
   
14:30 Drive Drive Drive Drive Drive Drive
16:30            
18:30 Thursday E Mixed Fours
S Siely
v
J High
Thursday E Mixed Fours
S Faircloth
v
G Xuereb
Thursday E Mixed Fours
T Goodley
v
D Goodley
Thursday E Mixed Fours
R Meeks
v
G Haylett
Thursday E Mixed Fours
A Flynn
v
W Willimott
 
20:30            
09
Feb
18
 
Fri
10:30 Friday M Mens Triples
C Meechan
v
B Stubbs
Friday M Mens Triples
R White
v
A Middleton
Friday M Mens Triples
B Durrant
v
I Baker
Friday M Mens Triples
K Hunt
v
R Andrews
Friday M Mens Triples
J Marshall
v
P Evans
Friday M Mens Triples
K Scott-Greenard
v
J Chegwidden
12:30 Friday L Mixed Triples
T Batchelor
v
M Shields
Friday L Mixed Triples
K Scott-Greenard
v
A Drury
    Friday L Mixed Triples
Gerry Mason
v
L Grimes
Friday L Mixed Triples
Pauline Lewis
v
D Jones
14:30   La C v Yar Blue La C v Yar Blue La C v Yar Blue La C v Yar Blue  
16:30 Junior Club Junior Club Junior Club Junior Club Junior Club Junior Club
18:30 Friday E Mens Triples Div 1
M Elliott
v
B Grint
Friday E Mens Triples Div 1
B Wymer
v
R Oakley
    Friday E Mens Triples Div 1
J Mackie
v
R White
Friday E Mens Triples Div 1
K Scott-Greenard
v
M Askham
20:30 Fri E Mens Triples Div 2
S Brister
v
H Skippen
Fri E Mens Triples Div 2
M Clayton
v
M Crow
    Fri E Mens Triples Div 2
C Rose
v
B West
Fri E Mens Triples Div 2
R Meeks
v
C Starkings
10
Feb
18
 
Sat
10:15            
12:15   La v Gallow La v Gallow La v Gallow La v Gallow  
14:30   A v Gallow A v Gallow   A v Gallow A v Gallow
16:30   A v Gallow A v Gallow   A v Gallow A v Gallow
18:30            
20:30            
To make casual rink bookings please contact the club